Herci

Gunther a Tinka

4. dubna 2011 v 22:24 | Am.

Gunther a Tinka alias Kenton Duty a Caroline Sunshine

Gunther a Tinka Hessenhefferovi jsou nerozlučná dvojčata ze země s nevyslovitelným jménem. Hovoří se silným přízvukem a libují si v blýskavém oblečení, takže si je určitě jen tak s někým nespletete. Jsou věčnými rivaly Rocky a CeCe v pořadu Na parket, Chicago! i ve škole.

Kenton Duty
Povolání: Herec
Věk: 15
Datum narození: 12.5.1995
Místo narození: Plano, Texas, USA
Znamení: Býk

Jeffrey Kenton Duty se narodil 12. května 1995. Narodil se a vyrůstal v Plano, v Texasu. Kenton nejprve začal svou hereckou kariérou, když mu bylo 9 let. Hrál v divadelním představení divadla Dallas Center 'Vánoční koleda'.
Přihlásil se na konkurz na roli v Los Angeles poté, co byl objeven na semináři v Mladém studii herců v Dallasu, agentem Cindy Osbrink. Populárním se stal rolí mladého Jakuba v populárním televizním seriálu The lost (Ztracení). Byl obsazován do rolí "dospívajícího chlapece.
Roku 2010 dostal Duty hlavní roli v Disney Channel Originální sérii Shake It Up! jako nádherný tanečník / módní návrhář antagonista Gunther Hessenheffer, zahrál si vedle Caroline Sunshine jako jeho bratrské dvojče Tinka.
Kenton v současné době žije v Los Angeles a má dvě mladší sestry dvojče (narozené v roce 1999).
Caroline Sunshine
Povolání: Herečka
Věk: 15
Datum narození: 5.9.1995
Místo narození: Atlanta, Georgia, USA
Znamení: Panna

Caroline se narodila v Atlantě. Nyní žije v Kaliforniii se svými rodiči a a dvěma mladšími bratry Johnem a Crisem. Má ráda tanec, cestování, pečení a venkovní aktivity jako surfování, šnorchlování a rafting. Je zapojena do nadace pro pacienty s rakovinou, bezdomovci, rodiny vojáků atd..
Carol se začala učit balet, když jí bylo 3 roky. Ve školce hrála hlavní roli Zlatovlásky a poté dostala pozvánku do kalifornského divadla. V 11 letech natočila svojí 1.reklamu, kde byla mluvící panenka. V roce 2010 získala roli ve filmu Marmaduke. Nyní hraje v novém popovém fenoménu Na parket!

Ty

4. dubna 2011 v 22:19 | Am.


Ty alias Roshon Fegan

Ty, starší brácha Rocky, je stylový, sarkastický pohodář. (Fakt.) Jeho taneční pohyby jsou velmi ladné. Ještě lépe mu to však jde se ženami… nebo by si to tak alespoň přál.

Povolání: Herec, rapper
Věk: 19
Datum narození: 6.10.1991
Znamení: Váhy

Roshon Bernard Fegan je filipíno-africko-americký herec a rapper. Ztvárnil postavu Sendlera Loya ve filmu Camp Rock. Jeho žánr je Hip-Hop a Pop. Hraje na bicí, klavír,kytaru.

Flynn

4. dubna 2011 v 22:15 | Am.


Flynn alias Davis Cleveland

Mladší bráška CeCe, Flynn, vypadá roztomile, ale na svůj věk je také velmi bystrý. Dobře ví, jak využít situace. Má rád slaninu, videohry a škádlení své sestry.

Povolání: Herec
Věk: 9
Datum narození: 5.2.2002
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Vodnář

Davis Cleveland se narodil 05.02.2002 v Texasu. V současné době žije v Los Angeles a má rád videohry, skateboarding a kolečkové brusle.
Také má rád bojová umění a hraní na kytaru. Poté, co se přistěhoval do Los Angeles, se objevil v reklamách pro McDonalds, Nissan, Kmart, Nintendo, Microsoft a Honey Pečená šunka. Davis má rád herectví. Jako host hrál v mnoha televizních filmů a seriálů, včetně Hannah Montana,Hodně štěstí,Charlie, Pár králů, Zoufalé manželky,Jak jsem poznal vaši matku, a Ghost Whisperer.V současné době hraje v seriálu na Disney Channel Na parket! .Jako Flynn Jones, předčasný malý bratr CeCe (Bella Thorne).

Deuce

4. dubna 2011 v 22:11 | Am.


Deuce alias Adam Irigoyen

Deuce je pohodář s přehledem a životními zkušenostmi. Kamarádí s Rocky a CeCe. Rád působí dojmem, že všemu rozumí. Má konexe a ví, co a jak. Potřebujete-li sehnat lístky na koncert, víte, kam se obrátit. Ale od něj je nedostatenete, chápete?

Povolání: Herec
Věk: 13
Datum narození: 5.8.1997
Místo narození: Miami, Florida, U.S.A.
Znamení: Lev

Adam Irigoyen, narozený 5. srpna 1997, je americký herec.
Adam Irigoyen začal svou hereckou kariérou, když mu bylo 11 let. Objevil se v několika reklamách a tištěných reklam.
Byl také hostem v populárním Disney seriálu Kouzelníci z Waverly Place. V současné době hraje v seriálu Na parket!. Je to nejlepší kamarád Deuce Martinez-Cece Jones a Rocky Blue (Bella Thorne a Zendaya).

Rocky

4. dubna 2011 v 21:59 | Am.


Rocky alias Zendaya Coleman
Rocky je odjakživa nejlepší kamarádka Cece. Je chytrá, veselá, citlivá a se srdcem na dlani. Je přemýšlivá a ve škole má samé jedničky, zatímco Cece se musí spokojit s trojkami. Rocky je houževnatá, velmi ctižádostivá a možná až příliš ji zajímají kluci.

Povolání: Herečka, tanečnice, zpěvačka, oděvní návrhářka
Věk: 14
Datum narození: 1.9.1996
Místo narození: Oakland, Kalifornie, USA
Znamení: Panna

Zendaya Coleman se narodila 1. září v Oaklandu v Kaliornii. Nyní žije v LA.
Jako malá vystupovala v divadelních představeních a pomáhala mamce v práci v divadle. Tančila také v pořadu Disney Channel v obchodním Sears společně se Selenou Gomez. Mezi její záliby patří také zpěv a oděvní návrhářství. Má psa, velkého knírače jménem Midnight.

Cece

4. dubna 2011 v 21:57 | Am.Cece alias Bella Thorne.
Cece je temperamentní a nezávislá dívka. Ráda se výstředně obléká. Je paličatá, soutěživá, konfliktní a nemá příliš úctu k autoritám. Je rozený vůdce, ale někdy pochybuje o své inteligenci. Tancuje odmalička a sní o profesionální dráze.

Povolání: Herečka, modelka
Věk: 13
Datum narození: 8.10.1997
Místo narození: Hollywood, Florida, USA
Znamení: Váhy

Anabella "Bella" Avery Thorne se narodila 8. října 1997 na Floridě. Nyní žije v Kalifornii. Má tři sourozence. Svou kariéru modelky a herečky odstartovala spousta menších rolí ve filmech, později malé role v Disney "Kouzelníci z Waverly" a "Good luck Charlie". V roce 2003 natočila film Stuck on You. Nejvíce ji ale proslavila role Cece Jones v nejnovějším Disney seriálu Shake it Up, který se u nás odvysílá koncem ledna. Tam společně s kamarádkou Zendayou předvádí své taneční a herecké umění.
 
 

Reklama