Gunther a Tinka

4. dubna 2011 v 22:24 | Am. |  Herci

Gunther a Tinka alias Kenton Duty a Caroline Sunshine

Gunther a Tinka Hessenhefferovi jsou nerozlučná dvojčata ze země s nevyslovitelným jménem. Hovoří se silným přízvukem a libují si v blýskavém oblečení, takže si je určitě jen tak s někým nespletete. Jsou věčnými rivaly Rocky a CeCe v pořadu Na parket, Chicago! i ve škole.

Kenton Duty
Povolání: Herec
Věk: 15
Datum narození: 12.5.1995
Místo narození: Plano, Texas, USA
Znamení: Býk

Jeffrey Kenton Duty se narodil 12. května 1995. Narodil se a vyrůstal v Plano, v Texasu. Kenton nejprve začal svou hereckou kariérou, když mu bylo 9 let. Hrál v divadelním představení divadla Dallas Center 'Vánoční koleda'.
Přihlásil se na konkurz na roli v Los Angeles poté, co byl objeven na semináři v Mladém studii herců v Dallasu, agentem Cindy Osbrink. Populárním se stal rolí mladého Jakuba v populárním televizním seriálu The lost (Ztracení). Byl obsazován do rolí "dospívajícího chlapece.
Roku 2010 dostal Duty hlavní roli v Disney Channel Originální sérii Shake It Up! jako nádherný tanečník / módní návrhář antagonista Gunther Hessenheffer, zahrál si vedle Caroline Sunshine jako jeho bratrské dvojče Tinka.
Kenton v současné době žije v Los Angeles a má dvě mladší sestry dvojče (narozené v roce 1999).
Caroline Sunshine
Povolání: Herečka
Věk: 15
Datum narození: 5.9.1995
Místo narození: Atlanta, Georgia, USA
Znamení: Panna

Caroline se narodila v Atlantě. Nyní žije v Kaliforniii se svými rodiči a a dvěma mladšími bratry Johnem a Crisem. Má ráda tanec, cestování, pečení a venkovní aktivity jako surfování, šnorchlování a rafting. Je zapojena do nadace pro pacienty s rakovinou, bezdomovci, rodiny vojáků atd..
Carol se začala učit balet, když jí bylo 3 roky. Ve školce hrála hlavní roli Zlatovlásky a poté dostala pozvánku do kalifornského divadla. V 11 letech natočila svojí 1.reklamu, kde byla mluvící panenka. V roce 2010 získala roli ve filmu Marmaduke. Nyní hraje v novém popovém fenoménu Na parket!
 


Komentáře

1 nikola nikola | E-mail | 30. ledna 2012 v 11:21 | Reagovat

hi bella and zendaya I just wanted to know if you guys  if  you hang out with selena gomez

2 tinka tinka | 12. června 2012 v 18:40 | Reagovat

máme s kamarády chajdu z větví kterou jsme si postavily a máme tam téma na parket a já jsem chtěla Tinku,protože se mi líbí její imič.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama