Duben 2011


Zendaya (Bella) - Nové fotky

11. dubna 2011 v 12:51 | Am. |  Galerie
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

.Nové fotky-tady je zendaya s bellou a tady je profesionální fotka zendayi.

Reunion It Up - Ukázka

6. dubna 2011 v 22:08 | Am. |  Novinky

Můžete se těšit na nové pokračování Shake It Up!V Americe bude vycházet nový seriál

10.dubna 2011 tj.10/4/2011.Bohužel my musíme ještě o něco déle počkat.Tady najdete ukázku!
Že by jedna z nich zkrachovala v módě?

5. dubna 2011 v 15:37 | Am. |  Fashion It Up
Jak víte,Zendaya je oděvní návrhářka.Bella není...Já jsem si zase všimla,že je to spíš obráceně.Bella pokaždé nosí fakt úžasné oblečení,a má je různé.Každé jiné,zato Zendaya je má pořád stejné,což je to hodně nudné.A tomu říká oděvní návrhářka?Já bych to řekla úplně obráceně!Neberte to ve špatným,tadyto není žádné kritizování.Podívejte se na obrázky!

Zendaya Coleman and J. Alexander - Forever 21 VIP Event With Minnie Mouse And GuestsZendaya Coleman World Premiere of "You Again".El Capitan Theatre, Hollywood, CA.September 22, 2010.

A nějaký bonus navíc:
Stejná modrá tygrovaná látka (to už s tímto kritikou nemá nic společného...)

(to,co Bella má na sobě)


Holky byly ve Francii,novinky!

5. dubna 2011 v 14:18 | Am. |  Novinky
Bella a Zendaya byly minulý týden v Paříži.Snad si to tam pořádně užily.Na LAX letišti dne 31.března 2011.
Podívejte se na video,mluví tam o návštěvě!
Taky se pochlubily tím,že mají nové kabelky.Nevím jestli to jsou od značky Louis Vuitton.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku,Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku,Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku,Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku,
Zendaya na letišti.Debby Ryan,Zendaya,Bella Thorne - Forever 21

5. dubna 2011 v 14:10 | Am. |  Novinky
No,možná to není žádná novinka,ale přidím pár obrázků holek.Hodně jim to sluší.Jsou v obchodě Forever 21,jako VIP zákazníci.


Zendaya Coleman and Bella Thorne - Forever 21 VIP Event With Minnie Mouse And Guests

18/3 Goog morning America!

4. dubna 2011 v 22:38 | Am. |  Novinky
Shake It Up v ranním pořadu Dobré ráno Ameriko!

27/2 Bella na LAX letišti

4. dubna 2011 v 22:34 | Am. |  Novinky

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Bella Thorne byla 27/2 na letišti LAX v Los Angeles.
Na parket! - Selena Gomez

4. dubna 2011 v 22:27 | Am. |  Hudba

Gunther a Tinka

4. dubna 2011 v 22:24 | Am. |  Herci

Gunther a Tinka alias Kenton Duty a Caroline Sunshine

Gunther a Tinka Hessenhefferovi jsou nerozlučná dvojčata ze země s nevyslovitelným jménem. Hovoří se silným přízvukem a libují si v blýskavém oblečení, takže si je určitě jen tak s někým nespletete. Jsou věčnými rivaly Rocky a CeCe v pořadu Na parket, Chicago! i ve škole.

Kenton Duty
Povolání: Herec
Věk: 15
Datum narození: 12.5.1995
Místo narození: Plano, Texas, USA
Znamení: Býk

Jeffrey Kenton Duty se narodil 12. května 1995. Narodil se a vyrůstal v Plano, v Texasu. Kenton nejprve začal svou hereckou kariérou, když mu bylo 9 let. Hrál v divadelním představení divadla Dallas Center 'Vánoční koleda'.
Přihlásil se na konkurz na roli v Los Angeles poté, co byl objeven na semináři v Mladém studii herců v Dallasu, agentem Cindy Osbrink. Populárním se stal rolí mladého Jakuba v populárním televizním seriálu The lost (Ztracení). Byl obsazován do rolí "dospívajícího chlapece.
Roku 2010 dostal Duty hlavní roli v Disney Channel Originální sérii Shake It Up! jako nádherný tanečník / módní návrhář antagonista Gunther Hessenheffer, zahrál si vedle Caroline Sunshine jako jeho bratrské dvojče Tinka.
Kenton v současné době žije v Los Angeles a má dvě mladší sestry dvojče (narozené v roce 1999).
Caroline Sunshine
Povolání: Herečka
Věk: 15
Datum narození: 5.9.1995
Místo narození: Atlanta, Georgia, USA
Znamení: Panna

Caroline se narodila v Atlantě. Nyní žije v Kaliforniii se svými rodiči a a dvěma mladšími bratry Johnem a Crisem. Má ráda tanec, cestování, pečení a venkovní aktivity jako surfování, šnorchlování a rafting. Je zapojena do nadace pro pacienty s rakovinou, bezdomovci, rodiny vojáků atd..
Carol se začala učit balet, když jí bylo 3 roky. Ve školce hrála hlavní roli Zlatovlásky a poté dostala pozvánku do kalifornského divadla. V 11 letech natočila svojí 1.reklamu, kde byla mluvící panenka. V roce 2010 získala roli ve filmu Marmaduke. Nyní hraje v novém popovém fenoménu Na parket!

Ty

4. dubna 2011 v 22:19 | Am. |  Herci


Ty alias Roshon Fegan

Ty, starší brácha Rocky, je stylový, sarkastický pohodář. (Fakt.) Jeho taneční pohyby jsou velmi ladné. Ještě lépe mu to však jde se ženami… nebo by si to tak alespoň přál.

Povolání: Herec, rapper
Věk: 19
Datum narození: 6.10.1991
Znamení: Váhy

Roshon Bernard Fegan je filipíno-africko-americký herec a rapper. Ztvárnil postavu Sendlera Loya ve filmu Camp Rock. Jeho žánr je Hip-Hop a Pop. Hraje na bicí, klavír,kytaru.

Flynn

4. dubna 2011 v 22:15 | Am. |  Herci


Flynn alias Davis Cleveland

Mladší bráška CeCe, Flynn, vypadá roztomile, ale na svůj věk je také velmi bystrý. Dobře ví, jak využít situace. Má rád slaninu, videohry a škádlení své sestry.

Povolání: Herec
Věk: 9
Datum narození: 5.2.2002
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Vodnář

Davis Cleveland se narodil 05.02.2002 v Texasu. V současné době žije v Los Angeles a má rád videohry, skateboarding a kolečkové brusle.
Také má rád bojová umění a hraní na kytaru. Poté, co se přistěhoval do Los Angeles, se objevil v reklamách pro McDonalds, Nissan, Kmart, Nintendo, Microsoft a Honey Pečená šunka. Davis má rád herectví. Jako host hrál v mnoha televizních filmů a seriálů, včetně Hannah Montana,Hodně štěstí,Charlie, Pár králů, Zoufalé manželky,Jak jsem poznal vaši matku, a Ghost Whisperer.V současné době hraje v seriálu na Disney Channel Na parket! .Jako Flynn Jones, předčasný malý bratr CeCe (Bella Thorne).

Deuce

4. dubna 2011 v 22:11 | Am. |  Herci


Deuce alias Adam Irigoyen

Deuce je pohodář s přehledem a životními zkušenostmi. Kamarádí s Rocky a CeCe. Rád působí dojmem, že všemu rozumí. Má konexe a ví, co a jak. Potřebujete-li sehnat lístky na koncert, víte, kam se obrátit. Ale od něj je nedostatenete, chápete?

Povolání: Herec
Věk: 13
Datum narození: 5.8.1997
Místo narození: Miami, Florida, U.S.A.
Znamení: Lev

Adam Irigoyen, narozený 5. srpna 1997, je americký herec.
Adam Irigoyen začal svou hereckou kariérou, když mu bylo 11 let. Objevil se v několika reklamách a tištěných reklam.
Byl také hostem v populárním Disney seriálu Kouzelníci z Waverly Place. V současné době hraje v seriálu Na parket!. Je to nejlepší kamarád Deuce Martinez-Cece Jones a Rocky Blue (Bella Thorne a Zendaya).